Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, jaki widok ukazuje się mieszkańcom na przykład z ostatniego piętra wieżowca w Nowym Jorku, albo co widać z okien budynków w Dubaju? Widok na szczyty ogromnych wieżowców, przeniesionych jakby wprost z Nowego Jorku w naszych  wnętrzach, panorama miasta na wyciągnięcie ręki, cisza i przestrzeń a wszystko to otulone obłokami. Czy jest to w ogóle możliwe? Czy takie widoki zarezerwowane są tylko dla mieszkańców drapaczy chmur? Dzięki bogactwu i różnorodności kolekcji marki Ceramstic, każdy z nas może mieć w swoim mieszkaniu widok jak z apartamentowca.

Ogromne wieżowce, kamienice z cegły, czy niewielkie budynki idealnie odzwierciedlają style różnych epok. Kamienice w stylu retro, fabryki wykonane z czystej cegły, niezwykle klimatyczne i fascynujące swoją tajemniczością. Mury, które były świadkami różnych wydarzeń, są jakby historią same w sobie. To właśnie budynki tworzą klimat aglomeracji, domy sięgające chmur o jednolitej zabudowie, światła neonów, miasta pełne życia, taki jest Nowy Jork, czy Chicago. Stare kamienice, budynki o niezwykle ciekawej architekturze, to z kolei klimat miast europejskich. Które bardziej nam przypadną do gustu? Oferta marki Ceramstic jest na tyle ciekawa i różna, że każdy z nas znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Nasze inspiracje miastem zarówno tym z poprzednich epok, jak również  nowoczesnym doskonale odzwierciedlają trzy niezwykle ciekawe i efektowne kolekcje marki Ceramstic, które przeniosą nas wprost na inny kontynent. Konkret Skyline, czy Opp! Urban Retro, to dekory inspirowane właśnie klimatami wielkich miast, takich jak na przykład Nowy Jork. Szklane budynki, w których odbija się całe miasto, niebo, słońce, tworzą niezwykle ciekawe pejzaże. Dekory Skyline utrzymane w pastelowej kolorystyce, inspirowane są malarstwem akwarelowym. Dla zwolenników klasycznych kolorów, niezwykle interesująca będzie kolekcja Opp! Urban Retro, z widokami równie imponującymi, ale w połączeniu czerni i bieli. Dekory to różne spojrzenia na metropolie, wykorzystujące widoki i eklektyczne style architektoniczne. Dekory o ciekawej fakturze, z efektem jakby trójwymiarowym, będą alternatywą dla osób ceniących klasyczne klimaty, które zostały zatrzymane niczym na czarno-białej fotografii.

A może miasto w wydaniu retro? Zupełnie inną propozycją są bowiem dekory Retro z kolekcji Traverhome. Widok miejskich panoram z XVIII wieku będzie ciekawą propozycją dla osób lubiących nietypowe rozwiązania i klimaty retro.

 

blog_zgielk_miasta_1

blog_zgielk_miasta_2

blog_zgielk_miasta_3

blog_zgielk_miasta_4

blog_zgielk_miasta_5