Serial Sex w Wielkim Mieście to już legenda. Przez niektórych został okrzyknięty „głosem pokolenia kobiet lat 90-tych”. W zabawny sposób przedstawia miłosne wzloty i upadki czterech przyjaciółek z Nowego Jorku.  Nietuzinkowe historie plus niebanalne poczucie humoru daje niesamowity efekt, jakim jest produkcja, obok, której ciężko jest przejść obojętnie.

 

blog_tylko_dla_kobiet_sex_w_wielkim_miescie_1

Nie oszukujmy się – każda z kobiet chciała żyć, ubierać się i mieć tylu facetów, co główne bohaterki serialu.  Dziewczyny zachwycały się ich ciuchami, stylem życia i powodzeniem. Imponowała ich pewność siebie i otwartość. Wiele kobiet utożsamiało się z bohaterkami i tak jak one chciały otaczać się pięknymi, kobiecymi przedmiotami. Czy projektanci marki Ceramstic inspirowali się nowojorskim stylem glamour tworząc mozaiki szklano-kamienne: Ruby w intensywnej, zmysłowej czerwieni oraz energetyczną Funk? A może zapatrzyli się na nowojorskie szklano-stalowe wieżowce podczas projektowania mozaik:  Hard Candy Black, Deep lub Impress? 🙂

 

blog_tylko_dla_kobiet_sex_w_wielkim_miescie_2

Tytułowe Wielkie Miasto to oczywiście Nowy Jork, który stał się samodzielnym bohaterem serialu. Zachwycał swoimi barwami, ciekawymi ludźmi i architekturą. Lubiącym urbanistyczne motywy we wnętrzu z pewnością spodoba się kolekcja Opp! Skyline. Rysunek przedstawia panoramę miasta-kto wie może słynnego Wielkiego Miasta?

 

blog_tylko_dla_kobiet_sex_w_wielkim_miescie_3