Targi w Bolonii to źródło wielu inspiracji wnętrzarsko – dekoratorskich. Z wielką radością przedstawiamy kolejne supermodne kolekcje marki Ceramstic, które inspirowane są najgorętszymi trendami prosto z Cersaie Bologne.

 

Czerń i biel to warianty kolorystyczne, które prawdopodobnie nigdy nie wyjdą z mody. Monochromatyczne, kontrastujące zestawienia dają niezwykle dynamiczny, a jednocześnie elegancki efekt aranżacyjny. Czerń i biel w interpretacji Ceramstic to między innymi niezwykle „plastyczne” dekory Instinct, Faro – imitujące czarno-białą mozaikę oraz Opp! Diamonds o imponującym rozmiarze 90 x 30cm. Czerń i biel nie muszą być nudne, gdy towarzyszy im ciekawa struktura i misterna ornamentyka.

 

1

 

Geometria to motyw dla odważnych, ale nie tylko! Wprowadza do wnętrza dynamizm i nowoczesny klimat. Geometryczne rysunki chętnie łączone są z wyrazistymi, żywymi kolorami, co potęguje nowoczesny efekt. Przykład stanowią dekory Opp! Multicolor. Te, w wersji Fuchsia i Aquamarine nawiązują do ogłoszonych przez Pantone kolorów roku 2016 – Rose Quartz & Serenity. Ciekawą propozycją sa także płytki Opp! Origami nawiązujące do japońskiej sztuki składania papieru. Geometria w stylu Zen? Czemu nie!

 

3

 

Total White – biel coraz częściej pojawia się również samodzielnie. Projektantów urzeka jej dyskretna elegancja i zdolność rozświetlenia nawet najbardziej zacienionych pomieszczeń. W stylu „Total White” białym płytkom bazowym (np. Opp! White 90×30 cm/60×30 cm/60×60 cm, Pop Art White czy Aurora), towarzyszą dekory w tej samej barwie, odróżniające się jedynie rysunkiem lub strukturą. Przykładem mogą być dekoracje: Alchemia Luce Hypnotic czy Opp! Origami White oraz Trio. Jak widać, biel niejedno ma imię.

 

2