Zastanawialiście się kiedykolwiek skąd pochodzą najnowsze trendy branży wnętrzarskiej? Skąd bierze się np. moda na określony kolor, kształt czy format płytek ceramicznych? Źródła aktualnych trendów należy szukać między innymi w Bolonii – bowiem w tym miejscu, co roku odbywają się międzynarodowe targi Cersaie.  To tutaj projektanci światowych marek czerpią inspiracje i przekładają je na swoje projekty, które następnie zobaczyć możecie na sklepowych półkach.

 

shgjhjzj

 

Na ostatnich Cersaie Blongne nie mogło oczywiście zabraknąć projektantów i stylistów marki Ceramstic. Udział w targach okazał się bardzo owocny i projektanci wrócili z głowami pełnymi świetnych pomysłów. A o to kilka najnowszych kolekcji marki Ceramstic, które inspirowane są światowymi trendami z Cersaie Bolongne.

 

Styl Vintage to przetarcia i kolorystyczne nierówności na kafelkach, które wyglądają, jakby powstały w wyniku ich długoletniego użytkowania. Odnajdziecie je w kolekcji Mourina, a także na gresach Ego.

 

Vintage (3)

 

Miedź i rdza to kolejny gorący trend 2016 roku.Rudobrązowe płytkami imitujące zardzewiały metal czy zaśniedziałą miedź stały się mocnym konkurentem szarości i stali. W ofercie naszej marki trend ten reprezentowany jest przez kolekcje Structural, Impressive, czy Dalila (w przypadku tej ostatniej do czynienia mamy z prawdziwą miedzią!)

 

1234

 

Perski Dywan to trend, który na dobre zagościł w płytkowym wzornictwie. Wzorzyste dekory w różnorodnych zestawieniach kolorystycznych są nowoczesną wariacją tradycyjnej mozaiki. Nasi projektanci „perskie inspiracje” przenieśli na płytki Opp! Royal 90×30.

 

126654789