Beże, kremy, brązy – zastanówmy się, czy ściany, na przykład naszej kuchni, nie są w jednym z tych trzech kolorów? Zdecydowanie te właśnie barwy królują w naszych domach. Czym nas urzekły i dlaczego tak chętnie wykorzystujemy je w aranżacji naszych wnętrz? Przede wszystkim były, są i już chyba zawsze będą modne. Pięknie rozświetlają i powiększają każde pomieszczenie tworząc jednocześnie spokój a także wprowadzając ciepło oraz domową atmosferę. Poza tym nadają wnętrzu wyjątkowej elegancji i charakteru. Beżowe płytki ceramiczne idealnie sprawdzają się zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak również rustykalnych, oraz pięknie komponują się z prawie każdym innym kolorem.

Beże to również idealny sposób na wprowadzenie do naszych wnętrz tego, co najlepsze w naturze czyli nieskończoności kolorów. Skały, piaski, marmury to wszystko może zagościć w naszych domach za sprawą gresów szkliwionych marki Ceramstic.

Gres szkliwiony Toro z kamiennym motywem, w ciepłym odcieniu brązu czy gres szkliwiony Ostia o strukturze wypolerowanego przeciętego kamiennego bloku pięknie rozświetlą i nadadzą wnętrzu elegancji. Z kolei gres szkliwiony Otis o satynowym wykończeniu i delikatnym rysunku z pewnością wprowadzi do naszego wnętrza spokój.

Nic tak nie poprawi nastroju, jak odpowiednio dobrany kolor ścian w domu. Żeby wypoczynek był efektywny, zdecydowanie wybierzmy ściany w takich odcieniach.

 

blog_niesmiertelne_trendy_1

blog_niesmiertelne_trendy_2

blog_niesmiertelne_trendy_3