Męski design kojarzony jest z eleganckimi, klasycznymi rozwiązaniami. Wiadomo, że mężczyźni lubią otaczać się ekskluzywnymi przedmiotami, które podkreślają ich pozycję i prestiż. Czego nie może zabraknąć we wnętrzu, w którym rządzi testosteron? Spróbujmy odgadnąć, co jest dla mężczyzn najważniejsze i bez czego nie może obyć się żaden facet by czuć się jak prawdziwy ”pan swojego domu”?

Untitled design (2)a

Jego azyl

Mężczyźni, w od różnieniu od kobiet, unikają zazwyczaj jaskrawych i intensywnych barw. Lepiej czują się w ciemnej, chłodnej kolorystyce. Lubią bardziej przytłumione i spokojne wnętrza i w nich czują się najlepiej. W salonie często wybierają kolor brązowy, który po ciężkim dniu w pracy, uspokaja i pozwala się zrelaksować przy szklance whiskey. Mężczyźni w swoich wnętrzach lubią czuć się bezpiecznie. Jest to dla nich miejsce odpoczynku i relaksu. Mieszkanie to azyl, gdzie chcą czuć się dobrze i spokojnie.

Untitled designaa

Męskie atrybuty

Mężczyźni w swoich wnętrzach stawiają na funkcjonalność i wygodę, co jest niewątpliwie jednym z powodów, dla których wybierają ciemne kolory, Lubią wyraziste elementy dekoracyjne, które podkreślą ich pozycję lub zainteresowania. Przykładem jest stary skórzany fotel lub wiktoriańskie biurko. Element taki zaznacza, że Pan domu lubi elegancję, docenia kunszt twórców minionych epok i oczywiście podkreśla jego status społeczny. Takim mężczyznom właśnie spodoba się kolekcja Structural. Barwy głębokiego brązu kojarzące się z naturalnym drewnem, pasują do gadżetów z minionych epok. Kolorystyka tych płytek świetnie sprawdzi się we wnętrzu gabinetu jak i w salonie, gdzie właściciel będzie mógł odpocząć oraz cieszyć się towarzystwem gości. Odcienie brązu kolekcji Structural są praktyczne i uniwersalne, a jednocześnie prezentują się niezwykle elegancko. Płytki z kolekcji zastosować można również do wnętrz w stylu minimalistycznym i, dzięki ich „rdzawej strukturze” do przestrzeni industrialnych.