Z kraju kwitnącej wiśni czyli Japonii tym razem kierujemy się na północ Europy, aby odwiedzić kraje skandynawskie.

Biel, krystaliczne jeziora polodowcowe, rozciągające się nad horyzontem pasma górskie pokryte warstwami lodu, niezliczone fiordy, wyrzeźbione przez lód, kamienie i wodę, które tworzyły się przez kolejne epoki, zorze polarne które swoją niezwykłą barwą okrywają cały horyzont, tworząc spektakularne wrażenia wizualne, wodospady opadające z niezwykłą siłą w nieskazitelną toń pobliskich jezior, piękno i harmonia zamknięte w klimacie tego niezwykłego miejsca urzekną każdego.

Skandynawia zachwyca swoim naturalnym pięknem. Drewno, biel, szarości, proste formy tworzą wyjątkowy charakter. Zainspirowani tym jedynym w swoim rodzaju miejscem, stwórzmy wnętrze jasne i przestronne, które przeniesie nas wprost do Skandynawii.

Kolekcje płytek ceramicznych marki Ceramstic Loft i Scania oraz płytki Bergen z linii Ceramstic Design, w stonowanych szarościach wprowadzą do każdego wnętrza spokój i harmonię. Z kolei gresy szkliwione Drevo z rysunkiem świerku skandynawskiego i gres szkliwiony Rustico z przetarciami i postarzeniami wniosą do wnętrza naturalne piękno przeniesione prosto z natury. Tak, zdecydowanie klimat Skandynawii pozwoli nam efektywnie wypocząć w naszych czterech ścianach.

 

blog_cykl_podrozniczy_skandynawia_1

blog_cykl_podrozniczy_skandynawia_2

blog_cykl_podrozniczy_skandynawia_3