Opuszczamy złociste plaże i lazurowe tonie Morza Śródziemnego i udajemy się wprost do Ameryki Północnej, a konkretnie do Nowego Jorku.

Nowy Jork – najbardziej zaludnione miasto w Stanach Zjednoczonych, które nocą świeci kolorowymi neonami rozświetlającymi swoim blaskiem strzeliste wieżowce, Manhattan najsłynniejsza i zarazem najdroższa dzielnica Nowego Jorku, Wall Street – ulica, na której znajdują się najważniejsze placówki finansowe,  Time Square – miejsce niezliczonej ilości kolorowych reklam, gdzie co roku około milion mieszkańców wita Nowy Rok, Central Park, gdzie Nowojorczycy szukają odpoczynku w ciągu dnia, ponad kilometrowy Most Brookliński i oczywiście symbol Nowego Jorku – Statua Wolności.

Miasto, które zachwyca swoim ogromem, architekturą, kolorami i przestrzenią.

Dzięki dekorom marki Ceramstic Opp! Urban w czerni i bieli oraz dekorom Konkret Skyline w pastelowych barwach, inspirowanych malarstwem akwarelowym, wprowadzimy do naszych wnętrz wielkomiejski szyk. Panorama Nowego Jorku, w salonie  czy łazience – kto by nie chciał takiego widoku w swoich wnętrzach? 🙂

 

blog_cykl_podrozniczy_nowy_jork_1blog_cykl_podrozniczy_nowy_jork_2  blog_cykl_podrozniczy_nowy_jork_3