Połyskujące złotobrązowe szkiełka uwodzą swoją głębią i blaskiem. Elementy dekoracyjne w kolorze bursztynowym dodadzą wnętrzu ciepła i elegancji. Szklane mozaiki to sposób na wprowadzenie do aranżacji ultra modnych rudości i brązów w efektownym stylu glamour.

Ciepłe, rudobrązowe odcienie to obecnie jeden z największych hitów aranżacyjnych. W przypadku wnętrz eleganckich doskonałym sposobem na wprowadzenie tych kolorów są szklane mozaiki inspirowane bursztynem. Mozaika szklana Tesoro to dekoracja o intrygującej strukturze i głębokich, bursztynowych odcieniach. Mozaika ta doskonale komponuje się z cegłą oraz płytkami imitującymi miedź.

Untitled design

Wraz z odcieniami bursztynu do wnętrz powraca złoto. Jest to ponadczasowy kolor, który wprowadza do przestrzeni ciepło i szyk. Złotobrązowe dekoracje stanowią eleganckie uzupełnienie aranżacji. Przykładem jest mozaika szklana Hard Candy Brown. Połyskujące, złotobrązowe szkiełka tworzą efekt niesamowitej głębi. Jest to propozycja, która może stanowić delikatny akcent lub stać się głównym elementem dekoracyjnym całego pomieszczenia.

Złoto bursztynu

Mozaiki szklane to nie tylko piękne i eleganckie dekoracje, ale również niezwykle praktyczne rozwiązanie aranżacyjne. Dotyczy to w szczególności mozaik złożonych z drobnych elementów. Doskonale sprawdzą się one przy wykończeniu na przykład owalnej obudowy wanny, zaokrąglonej wnęki czy otoczenia lustra. Dodatkowo siatkę można dowolnie przycinać, co stwarza ogromne możliwości aranżacyjne.