Rubin to kamień o intensywnej, krwistej barwie – niegdyś bardziej popularny niż diament. Zachwyca energetycznym odcieniem i błyszczącą fakturą. Mozaika szklana w odcieniach rubinu to „biżuteria wnętrza”. Elegancki akcent aranżacyjny zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

Ruby MSK-25

Szkarłat i karmazyn to niesłychanie modne barwy wykorzystywane od lat w aranżacji wnętrz. Kolory te kojarzą się z luksusem, wytwornością i elegancją. W tonacji czerwieni i purpury utrzymana jest mozaika szklana Ruby marki Ceramstic. Drobne szkiełka mozaiki przypominają błyszczące kryształy Rubinu, które dodadzą wnętrzu prestiżu i szyku. Kolekcja Ruby idealnie komponuje się z jasnymi i delikatnymi barwami.

Marrakech_1

Kolejną modną propozycją od marki Ceramstic jest mozaika szklano-kamienna Marrakesh. Dekoracja składa się z nieregularnie rozmieszczonych elementów w czterech kolorach. Połączenie niewielkich kamiennych i szklanych kosteczek w odcieniach czerwieni, różu, brązu oraz beżu-tworzy interesującą całość. Wyrazista barwa mozaiki może stać się kontrastowym elementem na tle modnych szarości i odcieni betonu.

Marrakech

Mozaika to niezwykle piękny ale i przede wszystkim praktyczny element dekoracyjny wnętrza. Różnorodne kosteczki na bazie elastycznej siatki, bez problemu można dowolnie formować i układać w nawet najbardziej nieregularnych i nierównych powierzchniach. Jest to zatem idealne rozwiązanie do łazienki, dzięki której można podzielić przestrzeń wnętrza na różne strefy.